Usługi 

Profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

Więcej o utylizacji mebli Kraków - skieruj się tu

W dużej części domów znajduje się strych oraz piwnica. Na ogół miejsca te służą nam jako składziki na najróżniejsze starocie. Zazwyczaj to, czego nie potrzebujemy, wynosimy albo do piwnicy, albo na strych. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia domu zacznie być nam potrzebna? Wówczas dobrze jest postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co uprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi, które cieszą się naprawdę dużą popularnością. Decydują się na nie osoby, które z rozmaitych powodów muszą posprzątać wielką powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkie przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale nawet meble lub niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeśli w piwnicy czy na strychu schowaliśmy niepotrzebne kanapy, fotele, szafy bądź meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest niemałym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że nierzadko na terenie mniejszych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się tylko cztery razy do roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie wykonują wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się opróżnianiem strychów i piwnic mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znajduje się też podstawienie odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, dbając o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy firmy zadbają o to, aby podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Siedziba firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły