Sektor budowlany Usługi 

Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Więcej danych o szczegółach oferty biura architektonicznego Kraków znajdziesz tutaj

Biuro projektów oferuje zróżnicowany wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i ustawnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt przygotowuje pełny projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie nadzoruje przebieg robót, planuje renowację domu bądź proponuje aranżację już istniejących rezydencji, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Interesują Cię niespotykane, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się spośród innych domków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a równolegle przytulny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z współczesnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domków jednorodzinnych i wnętrz mieszkań. Dotychczasowe realizacje to między innymi budynki rekreacyjne, apartamenty pod wynajem, kawiarnie czy żłobki. Organizacja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może również rozplanować przestronne i praktyczne garderoby, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły