Usługi 

Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Szukasz korzystnej oferty przyjęcia w ogrodzie? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na https://bit.ly/3BTRs55.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również „18-tki”, chrzty oraz komunie. Jeśli lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie pasującego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka bądź urodziny, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym należy zagwarantować nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast zabawy, w których dużą część uczestników mogą stanowić kilkulatki, m.in. komunie lub ceremonie chrztu, warto wyprawić w lokalu, który oprócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znużą się tak szybko sytuacją i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Potrawy oferowane uczestnikom również muszą być dostosowane do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o smaczne menu, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Organizacja przyjęcia w okolicy Krakowa

Zamówienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, ale niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście dworskiej atmosferze urządzane są tu chrzty, komunie i – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli przyjęcie zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, poprzez ustawienie oraz przystrojenie stołów, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły