Usługi 

Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Szukasz korzystnej oferty sal weselnych w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na https://bit.ly/3j1r0Q3.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli narzeczeni postanowią urządzać przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten niepowtarzalny dzień w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – jakie czynniki wypada rozważyć?

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy musi rozważyć kilka dość istotnych czynników. Przede wszystkim musi znać ilość uczestników zabawy, żeby być pewnym, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto para młoda powinna sprawdzić jak daleko od kościoła położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym województwie, powinno się szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i przystrojenie stołów. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z królewską oprawą

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ponad stu osób. Wesele może zostać zorganizowane także w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż położony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż 40 minut.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły