Usługi 

Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Więcej informacji o cateringu dla firm - zajrzyj w to miejsce.

Warsztaty, spotkanie biznesowe lub sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed problemem zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie przekąsek i napojów dla jego uczestników. Jeśli organizowane spotkanie przyciągnie duże tłumy, warto zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering firmowy – na czym polega ta usługa?

Sympozja i warsztaty biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 5-7 godzin, częstokroć także przez kilka kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy grafik wykładów, między którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy półgodzinne przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie dużego posiłku w pobliskiej kafeterii. Stąd konieczne jest zagwarantowanie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, także zabrać na salę, w której odbywa się wykład. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie rąk i odzieży. Usługa cateringu dla firm obejmuje również udostępnienie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – zatroszczy się o to firma oferująca usługę cateringu dla firm

Bufet kawowy jest niesłychanie ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to także możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w luźnej atmosferze spraw roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać na stołówkach biurowców, nigdy nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych sympozjów czy płatnych kursów nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, zagryzając kupione po drodze w piekarni bądź przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc wagę szkolenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał także o komfort gości.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły