Spedycja i transport Usługi 

VIP TAXI przewiezie Cię na lotnisko w Krakowie

Luksusowe przewozy osób w Krakowie to oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych. Prześledźmy szczegóły tej oferty i przekonajmy się na czym polega fenomen VIP TAXI.

VIP TAXI w Krakowie – płać tradycyjnie i przez terminal płatniczy

VIP TAXI w Krakowie oferuje transport osób i walizek na teren portu lotniczego Balice lub w inne miejsce na terenie Polski. Taksówkarz zaoferuje pomoc z bagażami, przystanie bezpośrednio pod terminalem, a nawet może odebrać nas z hali przylotów. Sposób płatności jest dowolny – możemy zapłacić w formie papierowej i elektronicznie oraz np. w dolarach. Z usług z reguły korzysta kadra menadżerska ogromnych firm, która przyjeżdża do Małopolski na różnego rodzaju eventy lub spotkania biznesowe. Żąda ona rzecz jasna świetnej floty pojazdów, bezproblemowego dowozu na miejsce i eleganckich warunków. Przedstawiciele tych przedsiębiorstw z reguły są przewożeni ekskluzywnymi pojazdami, np. Mercedesem klasy S, gdyż jest on niezawodny i prezentuje się elegancko.

VIP TAXI – dla osób prywatnych i celebrytów

Klienci indywidualni, którzy pragną ekskluzywnych warunków, a także znane osobistości – często korzystają z VIP TAXI Kraków. Najczęściej zależy im na komfortowym poruszaniu się po mieście, liczą również na profesjonalną obsługę. Samochody są gotowe podołać największym pragnieniom, mają klimatyzację, skórzaną tapicerkę. Szoferzy VIP TAXI to osoby świetnie znające język angielski, doskonale przygotowane do pracy.

Powiązane artykuły