Spedycja i transport Usługi 

Wygodny odbiór z lotniska

Dotarliśmy do dużego miasta na spotkanie biznesowe. Zrobiło się już późno, zaś do miejsca noclegu zostało kilkanaście kilometrów. Podróż komunikacją publiczną nie jest trafionym pomysłem – ze względu na niski komfort i ochrony. A bezpieczeństwo jest szczególnie ważne, gdyż mamy przy sobie walizkę, a w niej mnóstwo kosztownych gadżetów. Niestety, przy lotnisku nie ma taksówek, a operatorka twierdzi, iż najprędzej wyruszymy za trzydzieści minut. Jeżeli z lotniska chcieliśmy dotrzeć od razu do miejsca noclegu kłopot nie jest duży, ale jeżeli oczekuje nas kontrahent, może to rzucić się cieniem na podpisaniu umowy. Jak ustrzec się podobnych sytuacji? Wyjście okazuje się banalnie proste – planując biznesowe podróże powinniśmy zawczasu zagwarantować sobie odbiór z lotniska. Jak to załatwić?

Odbiór z lotniska – czym jest?

Odbiór z lotniska to pomoc adresowana do najbardziej wymagających klientów. W przeciwieństwie do tradycyjnej formy, stawiając na odbiór z lotniska zostaniemy dowiezieni na miejsce prestiżowym samochodem – między innymi Mercedesem klasy S. W takim wypadku otrzymamy także pewność tego, że samochód będzie czekał na nas, gdy dolecimy na do celu, więc z pewnością nie spóźnimy się na spotkanie z ewentualnym partnerem. Powinniśmy nadmienić również o tym, iż odbiór z lotniska możemy zlecić także dla kontrahentów przylatujących do nas.

Odbiór z lotniska w Krakowie

Jak łatwo stwierdzić, odbiór z lotniska szczyci się największą popularnością w miastach z większymi portami lotniczymi – w Łodzi, na Śląsku, w Warszawie czy Krakowie. Obszar działania przedsiębiorstw świadczących tę usługę nie ogranicza się jednak tylko do tych miast – po dotarciu do Krakowa możemy wybrać kurs na przykład do Zakopanego lub do Częstochowy. A jeżeli zachodzi taka potrzeba, możemy zagwarantować sobie transfer do mniejszych miejscowości w kraju – nie tylko w południowej części Polski.

Powiązane artykuły