Spedycja i transport Usługi 

Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Lotnisko Kraków parking długoterminowy. Zdobądź więcej wiadomości.

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie.

Parking długoterminowy – czy opłaca się z niego skorzystać?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy też darmowy przewóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – w mgnieniu oka i bez problemów, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem bankowym. Kolejnym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły