Spedycja i transport Usługi 

Zabudowy samochodowe na zamówienie – o producencie

Branża związana z transportem stale się rozwija, m.in. dzięki globalizacji, jak również pojawiania się coraz to nowszych rynków eksportu i importu. Z tej przyczyny potrzebuje również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu dóbr. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieprzerwanie ewoluującemu zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –BDF, solo i kubaturowe

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez użycia wózka widłowego). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. W produkcji stosowane są jedynie materiały najwyższej jakości, pochodzące od cenionych partnerów. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni trzydziestu lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers opracowywanie prekursorskich projektów na najwyższym poziomie, co poświadcza między innymi sukces strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych do transportu szczególnie delikatnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – serwis w w punktach ASO i w warsztacie w Malni

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w mieście Malnia albo w kilku punktach ASO), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje wykonywane są na terenie krajów UE w terminie wyznaczonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o zabezpieczenie konsumentów, którzy decydują się na naprawy samodzielnie. Części zamienne do przyczep firmy są dostępne od ręki, co redukuje czas oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co w znacznym stopniu przyspiesza to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Pochodzenie fotografii – gniotpol-trailers.com.

Powiązane artykuły