Spedycja i transport Usługi 

Zalety Kraków Airport Taxi

Na najważniejszych portach lotniczych złapanie taksówki może okazać się dużym wyzwaniem. O ile zwiedzający czy mieszkańcy danego miasta z pewnością się z tym uporają, to biznesmeni będą mieć poważne problemy – ich obecność w tym miejscu jest często bowiem zaplanowana z ogromną starannością. Dobrze więc zawczasu pamiętać o przewozie do celu podróży. Firmy świadczące tego typu usługi funkcjonują we wszystkich miastach z dużymi lotniskami – na przykład w stolicy, Łodzi oraz w Krakowie. Warto jednak dodać, iż takie przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko opcją zamówienia taksówki na daną porę – posiadają oprócz tego wiele innych plusów. Czemu więc warto postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – taksówka premium

Atutem usługi Kraków Airport Taxi okazuje się też wygoda aut – firma ją oferująca stosuje jedne najbardziej luksusowych modeli Mercedesa i innych uznanych producentów aut. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż wybierając tę opcję transportu nie musimy jechać z obcymi pasażerami – samochód zarezerwowany jest wyłącznie dla nas lub partnera biznesowego. Dobrze wspomnieć też o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mają możliwość podróżować nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe jest bowiem zamówienie kursu do innego miasta w Małopolsce oraz dalej.

Kraków Airport Taxi – ceny

Trasy do popularnych Business Parków i biur koncernów, działających na terenie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 złotych. Na nieco wyższe opłaty musimy być gotowi, kiedy zamierzamy zarezerwować kurs do innego miasta położonego w regionie. Dla przykładu, podróż do Wieliczki do wydatek od 80 do 120 PLN – zależnie od tego, ile osób będzie przewożonych danym kursem. Natomiast na biznesowy kurs w najlepszych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy w okolicach trzystu zł. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia komfortowe warunki na czas wyjazdu służbowego, które usatysfakcjonują każdego.

Powiązane artykuły