meble nowoczesne, meble z litego drewnaWyposażenie wnętrz 

Meble rzemieślnicze z litego drewna – kupuj polskie produkty

Domy i styl, w jakim je urządzamy, może wiele zdradzić o naszym wyczuciu estetyki, charakterzejak również o tym, jak postrzegamy komfort. Wielu osób już nie satysfakcjonuje asortyment wszechobecnych sieci sklepów meblarskich, w których można się zaopatrzyć w standaryzowane meble, wytwarzane w tysiącach egzemplarzy, jednakowe dla nabywców z Polski, jak i z Europy. Z tego powodu szukamy mebli, które nie tylko będą wyrażać nasz charakter, ale też okażą się ergonomiczne. Taka jest właśnie oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nowoczesne meble docenione w kraju i za jej granicami

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od 2012 roku i jej trzonem dwoje wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim praktyką. Aczkolwiek wyjątkowe meble produkowane przez studio STF to owoc dokładnej pracy całego teamu pracowników, składającego się z zawodowych konstruktorów, technologów oraz rzemieślników. Studio Swallow’s Tail z wyjątkową dbałością podejmuje się procedury produkcji kolejnych linii produktów, poświęcając każdemu z etapów – od wstępnego szkicu, przez zarys konstrukcji, aż po wybór drewna wysokiej jakości – sto procent pasji. To wyjątkowe dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych produktów powoduje, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture cechują się wręcz doskonałym wykończeniem. Nie dziwi zatem, że meble marki Swallow’s Tail Furniture zdobyły wiele nagród branżowych i można oglądać je na targach wnętrzarskich w Polsce i za granicą (między innymi w Paryżu, w Łodzi bądź w Kolonii).

Gdzie kupić minimalistyczne meble z drewna studia Swallow’s Tail Furniture?

Każdy mebel Swallow’s Tail Furniture, również meble dla dzieci, można zamówić wprost ze strony internetowej studia. Prócz praktycznych stołów do jadalni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna oferuje też krzesła, ławki oraz komody, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy luster i tealighty). Co istotne, należność za meble Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Meble z litego drewna studia STF można nabyć również w salonach meblowych na terenie całego kraju (np. w Katowicach, w Toruniu bądź w Poznaniu) oraz w Europie (między innymi w Holandii czy we Francji).

Siedziba firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły