Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe 

Jakie kufry do motocykla wybrać

Więcej o kufrach motocyklowych Givi.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – pewno notorycznie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to banalne. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motocykl. Jakkolwiek który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne oraz stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jakkolwiek też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Siedziba firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły