Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe 

Oświetlenie dla automotive i mobility – kto je produkuje?

Więcej o oświetleniu do autobusów.

Niezwykle istotnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł bądź zaniedbanie konieczności wymiany zbitej lampy może w efekcie spowodować groźną sytuację na drodze, co częstokroć kończący się wypadkiem. Używanie najwyższej klasy oświetlenia jest konieczne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa codziennie musi zapewnić bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z dostawców kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Jakie produkty ma w swoim portfolio krakowski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

Właściwie w ofercie OE Industry znajduje się dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp tylnych, bocznych i przednich do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, spółka oferuje również LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są między innymi przez kierujących pojazdami off-road, rolniczymi czy specjalnymi. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez nieliczne służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które zauważalnie poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają wiele tygodni w trasie. A to zaledwie część produktów spółki OE Industry.

OE Industry wszechstronne testy najnowszego oświetlenia

Partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia do autobusów. To kompetentna grupa ekspertów gotowa wcielić w życie wizję klienta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co istotne, spółka świadczy również wsparcie posprzedażowe. Za sprawą skrupulatnych analiz oczekiwań odbiorców, zaangażowania w wieloaspektowe testowanie opracowywanych produktów, a także budowania doświadczonego zespołu profesjonalistów, spółka OE Industry zyskała pozycję światowego lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Siedziba firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły