Wyposażenie wnętrz Zakupy 

Akcesoria do rolet – typy dla Ciebie

Haczyk montażowy, napinacz łańcuszka, płytka montażowa oraz mechanizm do rolety to bardzo popularne i często nabywane akcesoria do rolet. Ich montaż jest łatwy i instynktowny – każdy w swoim domu może je zamocować w stosownym miejscu, bez potrzeby użycia śrub czy gwoździ, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny demontaż i montaż to największy atut współczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – co warto wiedzieć

Kupujesz rolety wewnętrzne? Od producenta otrzymasz taki komplet:
– napięcie boczne tkaniny,
– haczyki montażowe,
– napinacz łańcuszka.
W czasie używania rolet wewnętrznych pewne akcesoria mogą się zużyć. Zwykle współczesne akcesoria do rolet odznaczają się najwyższą jakością, ale gdy podziała na nie zbyt wysokie obciążenie, to mogą pęknąć. Tak może stać się, przykładowo, z uchwytami mocującymi, jeżeli zbyt szeroko otworzymy skrzydła okien. Nie musisz od razu wymieniać całych rolet, wystarczy kupić kilka małych części z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Twoje rolety po tej drobnej naprawie posłużą jeszcze wiele miesięcy, a nawet lat.

Akcesoria do rolet dzień i noc

Roleta dzień i noc zalecana jest osobom, którym zależy na kontroli ilość promieni słonecznych wpadających do mieszkania, ale nie potrzebują zaciemnienia na poziomie 100%. Zestaw akcesoriów do rolet dzień noc to nieodłączna para rolet okiennych. Wśród nich są części, które służą zwijaniu lub rozwijaniu rolet. Bezcenną pomocą w instalacji, a następnie w eksploatacji, będzie łańcuszek i napinacz. Celem napinacza jest poprawne opuszczanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie będzie się przycinał i plątał.

Powiązane artykuły