Wyposażenie wnętrz Zakupy 

Atuty rolet zaciemniających

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto zdecydować się na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Atutów tych produktów jest szeroki wachlarz, a możliwość kontroli wpadających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających całkowite zaciemnienie jest niemożliwe, ale w rolecie dzień i noc już nie. Jaki typ najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz podpowiedź.

Plusy rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Totalna kontrola nad ilością światła docierającego do pomieszczenia to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia dysponują szeregiem podobnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu tych rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on niezwykle łatwy, zupełnie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać gwoździ i śrub oraz wiercenia. Z samodzielnym montażem rolety dzień noc lub 100% zaciemnienia da sobie radę każdy.
Duża ilość opcji kolorystycznych do wyboru powoduje, iż produkty te odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień noc występują też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą stać się elementem dekorującym pokój.

Rolety zaciemniające w Trójmieście, Krakowie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są produkowane przez wielu czołowych producentów i marek. W czasie zakupów polecamy wybrać rodzimą firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Na specjalne życzenie klienta istnieje również możliwość spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowych wymiarów.

Powiązane artykuły