Zakupy 

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Chcesz kupić gąsior do wina? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły