Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy 

Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Potrzebujesz boxów dachowych? Sprawdź ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną ilość bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezmiernie popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Oczywiśćie, typ bagażnika powinien być odpowiedni do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – paski transportowe i centralny zamek

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku pojazdu.

Siedziba firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły