etykiety na butelki, etykiety weselneZakupy 

Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Obyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego źródła najczęściej wręczanym i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać butelki na ślub, Sylwestra lub urodziny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety butelki – podziękuj przybyłym gościom

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale także przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą też stać się w cenną pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, umieszczając na nich informację o miejscu i dacie ślubu, podziękowanie za przybycie lub imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych wzorach i barwach, w związku z tym bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie imieninowej.

Personalizowane etykiety na butelki – udekoruj swoje alkohole

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli robisz swoje wina, soki czy nalewki, a potem dzielisz się nimi z kolegami albo rodziną przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Prócz tego flaszki można również oznaczać używając kolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły