Zakupy 

Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Więcej szczegółów o chemii profesjonalnej

Aby zachować czystość – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czystości – dla kogo?

Oferta profesjonalnej chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o likwidacji rzadkich zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, wykwitów pleśni, graffiti lub osadu z tłuszczów.

Konserwacja powłok przy użyciu chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na pielęgnację oraz ochronę powłok w znacznym stopniu narażonych na destrukcyjne działanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki do osłony stali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, a także specjalne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale również nadają im ładny wygląd.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły