Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy 

Części do samochodów francuskich – co najczęściej ulega awarii

Jeśli chcesz zamówić części do aut francuskich, odwiedź tę stronę

Samochody francuskich producentów należą do najczęściej nabywanych przez polskich klientów. Są cenione głównie ze względu na znaczną przystępność – zarówno jeśli chodzi o same samochody, jak i pasujące do nich części zamienne – oraz przystępną cenę. Najpopularniejszymi w naszym kraju francuskimi markami są Renault, Citroen oraz Peugeot. Znacznym uznaniem pochwalić się mogą także auta firmy Dacia, która, choć wywodzi się z Rumunii i właśnie tam zlokalizowane są jej fabryki produkcyjne, przynależy do koncernu Renault. Duże powodzenie tych marek w Polsce to świetny powód do tego, aby podpowiedzieć, gdzie kupić części do samochodów francuskich.

Części do samochodów francuskich, które najczęściej wymieniamy

Jeśli idzie o najczęściej psujące się części do samochodów francuskich, na pierwszym miejscu wypunktujemy oczywiście płyny eksploatacyjne oraz elementy ulegające zużyciu w warunkach zwykłego użytkowania. Są to przede wszystkim tarcze i klocki hamulcowe, żarówki i opony, a także płyn hamulcowy, olej do skrzyni biegów i silnikowy oraz płyn chłodniczy. Na dodatek każda marka – a wręcz każdy model – ma pewne części, które szczególnie często się psują. To może być przykładowo układ wydechowy, hamulce, elementy układu zawieszenia, zamki, silnik lub oświetlenie.

W jaki sposób wygodnie i szybko znaleźć części do aut francuskich?

O ile posiadamy konieczne umiejętności, część usterek można zlikwidować na własną rękę. Pozostałe zaś wymagają stosownego wyposażenia, używanego właściwie tylko w serwisach. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaopatrzenie warsztatu, czy może o zreperowanie auta, części do aut francuskich najlepiej kupić przez internet, w sklepie specjalizującym się w sprzedaży części zamiennych danej marki.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły