Ochrona zdrowia Zakupy 

Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Sprawdź, gdzie zamówić maseczkę wielokrotnego użytku, wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały glob, pod każdym względem przeistoczyła nasze relacje społeczne i bieg życia. Reguły dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania określonych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed rzeczywistym zagrożeniem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do banku bądź biura, gdzie na ogół napotykamy większą zgrupowanie ludzi, musimy bezwzględnie założyć na usta oraz nos ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeśli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z bawełny?

Ochronna przyłbica – wytrzymała i wygodna

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z bawełny za nieporęczne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona przed stycznością z patogenami w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania usta oraz nos, ale przy tym umożliwia lekkie oddychanie. Jej podstawowymi zaletami są wygoda, wytrzymałość oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z surowców, dzięki którym może być używana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (30 razy!) za pomocą mydła.

Kto może korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Przyłbicę ochronną zaleca się używać każdemu, kto dba o ochronę, ale i komfort. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani zakładać maseczki ochronne podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Ludzie młodzi na pewno uznają za atut również to, iż nie blokuje ona FaceID.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły