Sport i rekreacja Zakupy 

Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Jeśli chcesz nabyć spodnie bryczesy, koniecznie wejdź na horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda na koniu wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, godzin pracy i ogromnych pokładów cierpliwości, ale także odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie ograniczać ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec czuje się w pełni swobodnie.

Jak kupić najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu odpowiednich spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wykonywany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych materiałów dających solidną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, obejmujący także łydki i uda. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort cieplny w czasie jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły