Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy 

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Jeśli chcesz zamówić części Renault, koniecznie sprawdź https://france-car.com.pl/c/269/renault.html

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, silnika, nadwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły