czyściwo papierowe, czyściwo celulozoweZakupy 

Gdzie stosuje się czyściwa przemysłowe?

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pozwalają utrzymać najwyższe normy czystości w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich znajdziemy aktualnie w sprzedaży? Na co powinno się zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

W warsztatach i w branży chemicznej – użycie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – są najczęściej używane w rozlicznych gałęziach przemysłu, przykładowo na myjniach, w zakładach przemysłowych, w branży gastronomicznej oraz wielu innych sektorach gospodarki, gdzie niezbędne są absorpcyjne i wytrzymałe artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe bardzo dobrze poradzi sobie z tłuszczem, kurzem, kałużami z oleju, wyschniętym brudem, jak również pozostałymi ubrudzeniami oraz rozchlapanymi cieczami, może też być zastosowane do czyszczenia delikatnych obiektów czy wycierania szkła. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują standardowe ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry rąk, a jednocześnie są nadzwyczaj mocne, chłonne oraz elastyczne

Niekurzące się i celulozowe – rodzaje czyściw technicznych

Na rynku znajdziemy wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Podstawowy podział odróżnia czyściwa papierowe oraz włókninowe. Dla potrzeb sektora gastronomicznego stworzono czyściwa dostosowane do bezpośredniej styczności z pożywieniem. W sklepie Verde Avis kupisz artykuły nasączane, z włókien do wrażliwych nawierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do wycierania trwałych pobrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i mogą być wykorzystane do oczyszczania różnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najwyższej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły