Zakupy 

Jak działa pasta do mycia rąk?

Pastę do rąk zamówisz na https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Rzemieślnicy, kominiarze, pracownicy warsztatów samochodowych czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to zaledwie kilka grup zawodowych mających styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich przede wszystkim różnego typu oleje, smary, sadze, farby, jak również, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do udostępnienie im środków czystości umożliwiających eliminację takich pobrudzeń. Najskuteczniejsze są pod tym względem pasty BHP.

Pasty BHP – jak działają?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych preparatów myjących stosowanych każdego dnia w naszych domach. Jako że jest używana do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń, powinna wyróżniać się odpowiednimi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past wzbogacają je o specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące użyte w paście do rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, by pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Komu przyda się pasta do rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk znajduje zastosowanie głównie w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Oczywiście przyda się także w domu – okaże się bardzo pomocna podczas porządków lub w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły