Zakupy Żywność 

Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Dowiedz się, gdzie kupić kapsułki A Modo Mio.

Przedsiębiorstw produkujących kawę są tysiące, jednakże Lavazza nieprzerwanie plasuje się w czołówce tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów nabył mały obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawowca oraz sporządzano ich oryginalne kompozycje. Szybko podbiły one serca rezydentów Turynu. Wiek później marka Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje aromatem swoich mieszanek, określając trendy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Kawa w kapsułkach A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z serii Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najpopularniejszych. Używane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą zaparzenie smacznej, aromatycznej kawy zajmuje wręcz chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek korzystać wyłącznie z kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. Obecnie w sprzedaży znaleźć można sporo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale tak samo cechuje je intensywny aromat.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Bardzo dużo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i zajmuje się produkcją kaw w kapsułkach do licznych modnych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące mieszanką robusty z arabiką (Cremoso Invidia czy Intenso Gola), pyszną kompozycją samej arabiki (Venezia), jak i napoje o smaku czekolady (Mokaccino), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) oraz kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły