kontener na odpady, kontener otwartySektor budowlany Zakupy 

Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Część śmieci nie może być wyrzucanych do pojemników na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to zwłaszcza tych, które są generowane podczas wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, jak również odrzutów przemysłowych. Należy je odwozić do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą zutylizowane zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednak wyniknąć problemy związane z przechowywaniem i transportem odpadów. By ich uniknąć, trzeba zaopatrzyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dostosowane do przechowywania i przewozu gruzu, opakowań, starych mebli i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są także kontenery uszczelniane, które świetnie zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (m.in. tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są też niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, takie jak trociny, granulaty czy wióry metalowe. Ich załadunek ułatwia zamontowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najprostsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na odpady – dla których firm?

Adresatami oferty producentów kontenerów stalowych są najróżniejsze firmy. Pośród nich można znaleźć m.in. przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające oraz parające się opróżnianiem piwnic i strychów, jak również wszelkiego typu zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywózki odpadów wielkogabarytowych i gruzu. Użyczają je one klientom, a po wypełnieniu przewożą do miejsca legalnego ich składowania bądź utylizacji.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły