Zakupy 

Który ekspres do kawy Jura będzie najlepszy?

Wybór właściwej kawy nie zapewnia przygotowania doskonałego naparu. Żeby zadowolić gości wyjątkowym aromatem kawy, musimy zadbać o właściwą technikę zaparzania, a także sprzęt, który umożliwi otrzymanie właściwej ciepłoty wody i ciśnienia. Pamiętają o tym projektanci marki Jura, którzy od prawie dziewięciu dekad oferują klientom świetne urządzenia, które mogą być stosowane tak przez zawodowych baristów, jak i zwyczajnych entuzjastów smacznej kawy. Dlaczego więc powinniśmy wybrać produkty tej marki? Jakie zalety wykazuje ekspres do kawy Jura? Jak wybrać sprzęt odpowiedni do konkretnych oczekiwań oraz ustrzec się problemów w jego eksploatacji?

Profesjonalny ekspres do kawy Jura

Jura znana jest przede wszystkim ze względu na produkowane przez siebie urządzenia dla zawodowych baristów. Ci często wybierają wyroby tej marki, bo okazują się niezawodne, zaś ich budowa pozwala na zrobienie rozmaitych rodzajów kaw – również tych wymagających napowietrzenia mleka. Marka Jura przygotowała dla zawodowych klientów wiele modeli ekspresów, które należą do kilku serii – między innymi GIGA PROFESSIONAL, XJ czy XS, a każda z nich charakteryzuje się odmiennym zużyciem mocy i możliwościami przygotowania napojów.

Ekspres do kawy Jura dla wszystkich

Chociaż wiele ekspresów firmy adresowanych jest do zawodowych użytkowników, ekspres Jura bez problemów będzie także stosowany w kuchni. Zwłaszcza, że w jej ofercie czeka na nas wiele ekspresów, które przeznaczone są akurat do użytku w mieszkaniu. Szczególnie dobrze zdadzą egzamin urządzenia z serii
A, E oraz ENA, gdyż wyróżniają się nieskomplikowaną obsługą oraz różnymi funkcjami pozwalającymi na przygotowanie doskonałej kawy. Dobrze też wspomnieć, iż marka oferuje także akcesoria, które umożliwią przygotowanie bardziej oryginalnych rodzajów tego naparu oraz konserwację ekspresów.

Powiązane artykuły