Zakupy 

Misie dla niemowląt – wybierz najlepsze

Misie to uniwersalne zabawki, które nigdy nie wychodzą z mody. Nie wiesz, jakiego rodzaju prezent zafundować niemowlęciu? Postaw zabawki posiadające odpowiednie atesty. Miękki miś przytulak jest bardzo dobrym wyborem, ale trzeba zwrócić uwagę, czy został wykonany w odpowiedni sposób.

Misie dla niemowląt – kultowe zabawki dla maluszków

Decydując się na zakup maskotki dla maluszka trzeba mieć gwarancję, że zabawka przetrwa nawet największe przytulanie – dzieci często nie chcą rozstawać się ze swoimi ulubionymi misiami i wszędzie je ze sobą zabierają. Wysokiej jakości miś przeznaczony dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia będzie posiadał oznaczenie CE, które zapewnia najwyższą jakość – to najważniejsze kryterium, na które należy zwrócić uwagę przy wybieraniu pluszaka. Należy również zweryfikować czy futerka, z których wykonano sierść misia nie będą uczulać delikatnej skóry maluszka. Kolejnym ważnym czynnikiem jest design – metoda hand-made wykorzystana przy produkcji zabawki jest gwarancją niepowtarzalności każdej sztuki.

Miś przytulak – sprezentuj maleństwu zabawkę na długi czas

Zwróć uwagę na to, czy misia można wyprać w pralce w razie zaplamienia – zwłaszcza, jeśli chcesz, aby stał się on wiernym przyjacielem dzidziusia. Należy też zorientować się, czy po takim zabiegu materiał wypełniający misia szybko wyschnie. Najlepsi projektanci przytulanek używają najwyższej jakości przyjemnych w dotyku tworzyw, które mają przetrwać zarówno intensywną zabawę, jak i regularne czyszczenie. Innym niezmiernie ważnym detalem starannie wykonanej zabawki są specjalnie zaprojektowane kulki znajdujące się wewnątrz, które sprawiają, że miś stabilnie stoi i dzięki temu rzadziej będzie wypadać z dłoni śpiącego maluszka.

Powiązane artykuły