Zakupy 

Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

Jeśli poszukujesz mydła w płynie, skieruj się tutaj

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by sprostało wymaganiom przeróżnych odbiorców? Gdzie stosowane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – stosowanie

Mydła o właściwościach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także kupowane są przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł gastronomiczny. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, dedykowane do skóry delikatnej, mycia ciała oraz włosów, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które zapewniają wysoki stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące środkiem niezmiernie ekonomicznym – pozwala otrzymać do 2500 doz mydła z opakowania 1000 ml. Pianka skutecznie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i bez problemu zmywa.

Mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Mydła przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych i innych alergizujących czynników – można je stosować codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel poświadczającym najwyższą jakość i nadawanym towarom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalny dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły