Technologie Zakupy 

Najlepsze profesjonalne skanery 3D – precyzyjne odwzorowanie detali

Chcesz zamówić profesjonalny skaner 3D? Sprawdź cadxpert.pl.

Asortyment firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt od poniższych producentów:
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan.

Skanery 3D Shining – sprzęt od nowatorskiego producenta

Marka Shining 3D od ponad dziesięciu lat (od 2004 roku) produkuje najwyższej klasy urządzenia do druku przestrzennego (skanery 3D, ale też drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się pionierskim podejściem, jest również autorem szeregu patentów – do 2015 r. sfinalizowali ich łącznie paręset (m.in. na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w odlewnictwie, przemyśle, medycynie i innych licznych gałęziach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do redukcji kosztów produkcji, a jednocześnie poprawy jakości oraz wzrostu wydajności.

Skanery 3D Degree of Freedom – charakterystyka kolekcji Swing, Edge oraz Freedom

Skanery 3D firmy DOF dzielą się na 3 linie:
– Edge – to linia urządzeń, które charakteryzują się dokładnością oraz szybkością. Dzięki aż 6 dostępnych metod skanowania można jeszcze staranniej dostosować potencjału sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D należące do tej linii są funkcjonalne, proste w obsłudze oraz gwarantują wysoką precyzję skanów. Umożliwiają skan również elementów o trudnym dostępie (jak przykładowo wycisku stomatologicznego), w związku z tym są stosowane w implantologii i dentystyce.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najdokładniej działająca i najszybsza. Z wykorzystaniem technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niezmiernie dokładny. Szybka praca, wygodna i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne zalety skanerów 3D z kolekcji Freedom.
– Swing – produkty z tej linii wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (wyglądają jak litera L), prostą obsługą oraz dużą wydajnością i szybkością pomiarów. Sklep CadXpert posiada w ofercie także skanery 3D HD – wykorzystane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości gwarantują efekt w jakości HD.

Skaner 3D Tiger marki RS SCAN dla ortopedów oraz producentów obuwia

Trzecia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to urządzenie marki RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Ponadprzeciętną szybkością pracy – skanowanie trwa nie dłużej niż 15 sekund. Wykorzystanie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia perfekcyjne odwzorowanie obiektów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest stworzony przede wszystkim do producentów obuwia, rehabilitantów oraz ortopedów. Precyzja jego działania jest wykorzystywana do skanowania stóp, wkładek czy butów.

Skanery 3D – jakie ceny osiągają?

Skan 3D i druk 3D nieustannie się rozwijają, za rozwojem idzie zaś wykorzystanie coraz to bardziej innowacyjnych technik i półproduktów. To sprawia, iż skanery 3D i ich cena sukcesywnie maleją. Kiedyś był to sprzęt, który kupowały jedynie największe marki, współcześnie wysokiej jakości skaner 3D to koszt, na który stać nawet drobna firma. sklepie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D są w cenie już od 7 tysięcy złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To niedużych gabarytów urządzenie o wadze niecałych 3 kilogramów łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, dokładnie i odwzorowuje każdy detal.

Kupujesz skaner 3D? Skorzystaj z porady specjalistów CadXpert

Czy wygodniej kupić wysokiej klasy skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy online? Za zakupami przez internet przemawia sposobność wykonania ich o dowolnej porze, jak również nieograniczony czas, by odpowiednio przemyśleć dobór sprzętu dostosowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa. A a zakupów w sklepie stacjonarnym? Sposobność obejrzenia sprzętu na żywo i konsultacje ze ekspertami. Ale jedno z drugim da się połączyć – można wybrać online wstępnie jakiś model, a potem umówić się (mailowo, telefonicznie czy przy pomocy formularza kontaktowego) na konsultacje w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D czy też inny sprzęt do druku przestrzennego to poważna inwestycja, wobec tego warto decydować na jego kupno w oparciu o fachowe wsparcie konsultantów CadXpert. Po sprzedaży CadXpert gwarantuje pełną obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem oraz, a także wsparcie techniczne.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły