Sektor budowlany Zakupy 

Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Zobacz drzwi wewnętrzne producent na https://www.oknostol.com.pl

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na polskim rynku sprawił, że jego fachowcy gwarantują konsumentom wysoką jakość sporządzanych produktów i usług. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale również ich niezawodność, uzyskane za sprawą zastosowania w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol wytwarza również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu i składaniu modułów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o zachowanie kilku wartości: zadowolenia konsumenta, pełnego komfortu użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości.

Czym wyróżniają się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się ogromną troską o jakość swoich wyrobów. Sprzedawane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla wymagających klientów szukających wytrzymałych i nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – efektywnie zabezpieczają przed zgiełkiem z zewnątrz oraz stanowią świetną izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów, dlatego wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich niesztampowa, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, gdyż wytwarzane są tylko z surowców wysokiej jakości.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski pozostawia w tyle konkurencję też w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na darmowe doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych zgodnie z ich indywidualnym szkicem, perfekcyjnie dopasowanych do konkretnej wizji. Odnosić się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale także ich rozmiaru.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły