Zakupy 

Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Znajdź naszyjniki celebrytki na www.bizutik.pl

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to serduszko, gwiazdka, kółeczko pełne albo z otworem, symbol nieskończoności, słonik i żyletka. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem niepokorności i nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły