Zakupy Żywność 

Poznaj ofertę zamienników kapsułek do ekspresu Nespresso?

Jeśli chcesz kupić kapsułki kompatybilne z Nespresso, odwiedź tę stronę

Kapsułki do ekspresów Nespresso są jednymi z najstarszych na rynku. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w połowie lat 70-tych XX w. i od tego czasu powoli pozyskiwały kolejnych zwolenników. W tej chwili jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a ekspresy z tym systemem wytwarza wiele uznanych firm.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Nespresso?

Decydując się na zakup ekspresu działającego na systemie Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie ograniczona wyłącznie do zakupu kawy w kapsułkach od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten system wygasł kilka lat temu więc w tej chwili w sprzedaży dostępnych są dziesiątki różnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o aromatycznych kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych przez Polaków marek jest Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o średniej mocy, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, a także bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na połączeniu robusty i arabiki. Drugim słynnym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor intensywnych w smaku połączeń robusty i arabiki o nazwach zapożyczonych od włoskich miejscowości, czyli Roma, Firenze, Trieste i Venezia. W zależności od wybranego smaku, w tych kawach da się poczuć aromaty orzechów laskowych, palonego drewna czy czekolady. Inni uznani włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Corpo, Spirito Della Tanzania czy bezkofeinowa Cuore) oraz Italian Coffee (kawa zbożowa Orzo Biologico, Nocciola, Sambuca, kawa z cykorii Cicoria, Crema czy Intense).

kapsułki kompatybilne z Nespresso także od rodzimego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso produkuje również polska firma Cafe Rene, która specjalizuje się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o intensywnym smaku, np. Ristretto, Lungo czy Milano, w tym również kawy aromatyzowane – Hazelnut, Chocolate, Carmel oraz Vanilla.

Podstawowe opakowania obecne w większości sklepów mieszczą najczęściej 10 kapsułek z kawą. Jednak dla nabywców, kupujących kawę hurtowo, niektórzy producenci przygotowali też pudełka zbiorcze po 50 lub 60 kapsułek, co pozwala znacznie zredukować cenę napoju. W przypadku, kiedy kupujący ma wątpliwości, czy wybrany produkt jest kompatybilny z posiadanym przez niego ekspresem, zanim dokona zakupu powinien zwrócić się po dodatkową informację do prowadzącego sklep.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły