hurtownia butelek, butelki szklane na soki hurtZakupy 

Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to także branża, w której doskonale radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój autorski, ekologiczny czy też pyszny wyrób. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, żeby wyrób dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc np. w słoje i butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od lokalnego hurtownika

Jasne jest, iż oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo soki, piwo lub marmolady, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie metodą redukcji wydatków, bo zamawiając opakowania na palety zazwyczaj można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych znacznie obniży się, jeżeli zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek i słoików. Dzięki temu też dostanie towar dużo szybciej.

Co znajdziemy w asortymencie hurtowni opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności butelki szklane (idealne do przechowywania wina, soków bądź piwa) i słoiki. Dowożone są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1300, a nawet 3200 sztuk danego produktu. Firmy dysponujące własnymi autami transportowymi mogą też odebrać zamówiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Razem z paletą słoików i butelek w hurcie można także nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły