Sektor budowlany Zakupy 

Rodzaje kontenerów budowlanych

Więcej o kontenerze otwartym

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery budowlane – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na budowach często stosowane są także kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły