Zakupy 

Sklep z winem online – najlepsze alkohole z Polski i świata

Dowiedz się więcej o winie online na www.winnica.krakow.pl.

Wino to niezrównany dodatek do romantycznych obiadów, przyjęć okolicznościowych i służbowych eventów. Jest tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a gama smaków, aromatów i rozpiętość cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodajże największa wśród wszystkich alkoholi.

Poszukujesz wina o niepowtarzalnym aromacie? Kup je w sklepie z winem!

Kupując wino dla własnej przyjemności lub organizując jakąś uroczystość zazwyczaj sięgamy po trunki dostępne w pobliskim markecie. Dostaniemy tam najpopularniejsze wina w niskiej cenie, aczkolwiek z rzadka oferowane są tam trunków o niepowtarzalnym aromacie. Oprócz tego częstokroć przy zakupie jesteśmy skazani jedynie na informacje na etykiecie, gdyż personel sklepu na ogół nie dysponuje wystarczającą wiedzą, by pomóc w doborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą idealnie dobrać wino pod konkretny posiłek bądź które szukają nowych, interesujących aromatów wina, powinni zatem zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów specjalizujących się w sprzedaży wina.

Sklep z winem online – zamów wino przez internet

Krakowski sklep z winem Winnica ma w asortymencie nie tylko pieczołowicie wybrane wino z każdego zakątka świata (m.in.. ze Słowacji czy z Hiszpanii, ale również cydry, nalewki i miody pitne oraz wysokiej jakości ręcznie wytwarzane tabliczki czekolady. W ofercie sklepu dostępne są także wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które świetnie sprawdzą się na eventach z większą liczbą gości i których plusem jest bardzo korzystny stosunek ceny do jakości oraz objętości napoju. Krakowska Winnica sama sprowadza wina, więc oferowane są tu alkohole nieczęsto spotykane na naszym rynku. Winnica prowadzi także degustacje oraz szkolenia, a na specjalne zlecenie odnajduje i ściąga do kraju idealne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dostarczeniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Siedziba firmy:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły