Zakupy 

Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Zamów słoje z kranikiem

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania lemoniad, kompotów, soków i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły