Zakupy 

Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Planujesz urządzenie imprezy na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się podczas ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach, złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega też skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Dobór właściwego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe i nieskomplikowane w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a proste składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całego szkieletu.

Powiązane artykuły