Sektor budowlany Zakupy 

Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Kup panele dachowe

Blachy na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości różnią ją od innych pokryć dachowych? Czy opłaca się je kupić? Prezentujemy blachy na rąbek stojący oraz sposoby ich wykorzystania.

Blachy na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz większe uznanie, bowiem doskonale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Pięknie wyglądającą i odporną na uszkodzenia blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku nowych domów, jak i obiektach budowlanych, w których potrzebna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek są dostarczane na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe doskonale współgra z rozmaitymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym), a zarazem jest niepodatne na rdzę i wytrzymałe.

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem zastosowanej technologii oraz wytrzymałości. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy i powleczone dodatkową powłoką, która gwarantuje osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. opady bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu modelach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają ponadto zredukować koszty związane z budową – zdecydowanie ograniczają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blach na rąbek stojący, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Powiązane artykuły